کلاس آنلاین آموزش یوس

بیش از ۴۰۰ ساعت آموزش آنلاین هوش و منطق عددی، ریاضی و پرابلم و هندسه. برنامه آموزشی ویژه یوس ۲۰۲۲ طراحی شده است و در کنار جزوات تالیفی اساتید منحصر به فردترین آزموش یوس ۲۰۲۲ را تجربه خواهید کرد.

خدمات و مزایای کلاس های آنلاین یوس کالج

نکته و تست

طبیعتا پس از گذراندن یک دوره آموزشی که چند ماه به طول می انجامد، لازم است در زمان مشخصی مطالب را مرور و آموخته های خود را جمع بندی کنید. به علاوه، لازم است مهارت تست زنی خود را تقویت کنید. دوره نکته و با آموزش و جزوه اختصاصی خود در راستای این اهداف طراحی شده است.

آزمون های آزمایشی

اهمیت ارزشیابی و آزمون در یک دوره آموزشی بر کسی پوشیده نیست. تحلیل کاربردی یک آزمون در کنار طراحی استاندارد تنها راه نتیجه بخشی است. در آزمون های آزمایشی در کنار صحیح یا غلط بودن پاسخ های شما، سرعت پاسخگویی به سوالات نیز محاسبه می شوند و کارنامه تحلیلی دریافت می کنید.

آموزش زبان ترکی​

در دوره ی آنلاین تلاش کرده ایم تا هر کدام از مراحل موفقیت در آزمون یوس در بهترین زمان و با حداکثر بهره وری انجام شوند. از این رو پس از اتمام آزمون ها آموزش مهارت زبان ترکی را برای دانشپذیران خود در نظر گرفته ایم. البته زبان ترکی تخصصی برای پاسخگویی به سوالات آزمون در طول دوره توسط اساتید آموزش داده می شود.

مشاوره

مشاوره یکی از مراحل اصلی و مهم آموزش است. مشاوران بخش دوره آنلاین علاوه بر تسلط به مباحث یوس و مهاجرت تحصیلی، به شیوه تدریس اساتید، اهداف آموزشی مجموعه و روانشناسی مشاوره تسلط دارند.

برترین اساتید

اساتید دوره ی آنلاین فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های کشور هستند و در رشته تخصصی خود افتخارات بسیاری کسب کرده اند. همچین، در زمینه آموزش یوس سابقه درخشان، نوآوری در آموزش و تالیف جزوات کاملا تخصصی را در کارنامه دارند.

برای اطلاع از شروع دوره ها و نحوه ثبت نام با مشاوران ما در تماس باشید.

 

این مطلب را برای دوستانتان ارسال کنید:
اسکرول به بالا
تماس تلفنی و مشاوره رایگان